Wyszukiwarka ofert

od do

Cena PLN

od do

Cena za m² PLN

od do

Powierzchniam2

od do

Pow. działki m2

od do

Szarokość działki w m

od do

Długość działki w m

od do

Miejsca parkingowe

od do

Liczba lini telefonicznych

od do

Piwnica

Meble

Internet

Klimatyzacja

Osiedle zamkniete

Bez prowizji

Zgłoś czego szukasz Zgłoś nieruchomość Skup za gotówkę

                        Zatrudnimy Doradcę ds. nieruchomości.

Region: Katowice, Chorzów, Siemianowice Śl., Bytom, Zabrze, Gliwice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Mysłowice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pozyskiwanie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości
  • prezentacje nieruchomości w terenie
  • weryfikacja dokumentów i podpisywanie umów,
  • bezpośredni nadzór nad realizacją transakcji kupna - sprzedaży, najmu – wynajmu

OFERUJEMY:

  • elastyczny czas pracy,
  • wysokie wynagrodzenie ( stały miesięczny dodatek na start + prowizja lub umowa agencyjna)
  • niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop)
  • szkolenia z zakresu obrotu nieruchomościami i sprzedaży.

Wymagania

       • zdolności interpersonalne,
       • otwartość,
       • dyspozycyjność/dni robocze.
       • znajomość lokalnego rynku nieruchomości (mile widziane)
       • podstawowa znajomość obsługi komputera
       • wysoka kultura osobista
       • komunikatywność
       • dobra organizacja pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres e-mail: biuro@artemis.info.pl lub pocztą tradycyjną.

Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) prosimy o załączenie pisemnej zgody na przetwarzanie
przez ARTEMIS Nieruchomości Sp. z o.o. danych osobowych w celach rekrutacji.
ARTEMIS Nieruchomości Sp. z o.o. ul. Stanisława Moniuszki 4/5, 40-005 Katowice,

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Designed by Possible