Wyszukiwarka ofert

Typ transakcji

Rodzaj nieruchomości

Lokalizacja

Ulica

Numer oferty

Forma własności

Typ domu

Typ budynku

Typ działki

Typ lokalu

Typ obiektu

Materiał

Woda

Gaz

Elektryczność

Kanalizacja

Ogrzewanie

Kształt działki

Dostawca internetu

Przeznaczenie

Droga dojazdowa

L. pięter

od do

Rok budowy

od do

L. pokoi

Liczba pomieszczeń

od do

Piętro

od do

Cena PLN

od do

Cena za m² PLN

od do

Powierzchniam2

od do

Pow. działki m2

od do

Szarokość działki w m

od do

Długość działki w m

od do

Miejsca parkingowe

od do

Liczba lini telefonicznych

od do

Piwnica

Meble

Internet

Klimatyzacja

Osiedle zamkniete

Bez prowizji

Zgłoś czego szukasz Zgłoś nieruchomość Skup za gotówkę

O firmie

Szanowni Państwo,

Firma ARTEMIS Nieruchomości istnieje od 14 lat na rynku. Proponujemy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie wszystkich segmentów rynku nieruchomości, uwzględniające indywidualne potrzeby klientów. Pośrednictwo w handlu nieruchomościami. Doradztwo w zakresie nieruchomości. Pomoc w obsłudze prawnej i notarialnej. Skup i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek głównie mieszkań. Zarządzanie mieszkaniami pod wynajem. Kredyty hipoteczne, gotówkowe, konsolidacyjne, refinansowe.

Jesteśmy zespołem zaangażowanych ludzi, których osobistą ambicją jest pomoc naszym Klientom w realizacji ich marzeń. Chcemy zapewnić naszym Klientom spokój, komfort i poczucie bezpieczeństwa w momencie zakupu lub sprzedaży czegoś co stanowi dorobek całego ich życia. Transakcje kupna, sprzedaży czy wynajmu, realizowane przez naszą firmę są ubezpieczone przez największego ubezpieczyciela w kraju PZU S.A. Zatrudniamy wyłącznie specjalistów i fachowców rożnych branż związanych z nieruchomościami. W przypadku, kiedy korzystamy z osób spoza firmy, mogą być Państwo przekonani, że są to osoby najwyższego zaufania. Naprawdę nie ma potrzeby chodzić po wielu biurach, firma nasza posiada w swojej bazie większość ofert, które znajdują się w danej chwili w mieście i regionie. Staramy się razem z naszymi Klientami rozwiązywać wszystkie problemy natury prawnej, podatkowej jak i inwestycyjnej. Pomagamy w uzyskiwaniu kredytów bankowych. Pozostaje nam tylko zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług i poprzez tę współpracę życzyć Państwu zrealizowanie swoich własnych małych i dużych sukcesów na polu prywatnym i zawodowym.

Zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszych usług


Podstawy prawne
Działalność Firmy regulują przepisy prawne, które w sposób szczegółowy określają zakres i charakter naszej działalności, sposób jej wykonywania, a przede wszystkim wskazują obowiązki, jakie należy wypełnić wobec Klienta.

  • ustawa o gospodarce nieruchomościami
    z dnia 21 sierpnia 1997 r. (Dz. U. 2004 r. Nr 261, poz. 2603, z późniejszymi zmianami), w szczególności Dział V Rozdział 2;
  • ustawy o ochronie danych osobowych
    z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926, z późniejszymi zmianami);
  • ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
    z dnia 16 lutego 2007 r. (Dz. U. 2007r. Nr 50, poz. 331, z późniejszymi zmianami).
Designed by Possible