Poznaj nas bliżej!


Szanowni Państwo,

Firma ARTEMIS Nieruchomości istnieje od 17 lat na rynku. Proponujemy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie wszystkich segmentów rynku nieruchomości, uwzględniające indywidualne potrzeby klientów. Pośrednictwo w handlu nieruchomościami. Doradztwo w zakresie nieruchomości. Pomoc w obsłudze prawnej i notarialnej. Skup i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek głównie mieszkań. Zarządzanie mieszkaniami pod wynajem. Kredyty hipoteczne, gotówkowe, konsolidacyjne, refinansowe.

Jesteśmy zespołem zaangażowanych ludzi, których osobistą ambicją jest pomoc naszym Klientom w realizacji ich marzeń. Chcemy zapewnić naszym Klientom spokój, komfort i poczucie bezpieczeństwa w momencie zakupu lub sprzedaży czegoś co stanowi dorobek całego ich życia. Transakcje kupna, sprzedaży czy wynajmu, realizowane przez naszą firmę są ubezpieczone przez największego ubezpieczyciela w kraju PZU S.A. Zatrudniamy wyłącznie specjalistów i fachowców rożnych branż związanych z nieruchomościami. W przypadku, kiedy korzystamy z osób spoza firmy, mogą być Państwo przekonani, że są to osoby najwyższego zaufania. Naprawdę nie ma potrzeby chodzić po wielu biurach, firma nasza posiada w swojej bazie większość ofert, które znajdują się w danej chwili w mieście i regionie. Staramy się razem z naszymi Klientami rozwiązywać wszystkie problemy natury prawnej, podatkowej jak i inwestycyjnej. Pomagamy w uzyskiwaniu kredytów bankowych. Pozostaje nam tylko zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług i poprzez tę współpracę życzyć Państwu zrealizowanie swoich własnych małych i dużych sukcesów na polu prywatnym i zawodowym.

Zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszych usług.

Podstawy prawne
Działalność Firmy regulują przepisy prawne, które w sposób szczegółowy określają zakres i charakter naszej działalności, sposób jej wykonywania, a przede wszystkim wskazują obowiązki, jakie należy wypełnić wobec Klienta.

  • ustawa o gospodarce nieruchomościami
    z dnia 21 sierpnia 1997 r. (Dz. U. 2004 r. Nr 261, poz. 2603, z późniejszymi zmianami), w szczególności Dział V Rozdział 2;

  • ustawy o ochronie danych osobowych
    z dnia 29 sierpnia 1997 r. (t.j. Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926, z późniejszymi zmianami);

  • ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów
    z dnia 16 lutego 2007 r. (Dz. U. 2007r. Nr 50, poz. 331, z późniejszymi zmianami).